توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


گروه محصولات

  اسپری بدن کودک مایا Sofia
  اسپری بدن کودک مایا Sofia

  اسپری بدن کودک مایا Sofia

  كد محصول : SMSO0006
  قيمت : 25,000 تومان
  0
  از 0 نظر

  هرچیزی که تصویر شخصیت محبوب بچه ها را داشته باشد برای آنها جذاب است. شرکت مایا که تولید کننده محصولات مراقبتی کودک است دست به یک ابتکار جالب زده و اسپری های بدن برای کودکان با رایحه هایی فانتزی و کودکانه و همچنین تصاویر شخصیت های محبوب ارائه کرده  محصولات که برای کودکان تهیه و توزیع می شود می بایست دارای استانداردهای لازم باشند. شرکت مایا که فعالیتش در زمینه محصولات مراقبتی کودکان است این مطلب را به خوبی می داند.
  اسپری پیش روی شما دارای مجوز بهداشت، سیب سلامت بوده و باعث جلوگیری از وجود خیلی از سوالات شما می باشد. رایحه های این سری اسپری ها کاملا متناسب با سن کودکان بوده و به راحتی می توانید فقط از روی شخصیت موردعلاقه آنها اسپری را انتخاب کند.
  فراموش نکنید بچه ها دوست دارند تمام فعالیت های پدر و مادر خودشون رو تقلید کنند و این کار موجب ایجاد اعتماد به نفس برای آنها می شود. داشتن لوازم بهداشتی و آرایشی مختص برای کودکان موجب فراهم شدن زمینه در راستای ایجاد اعتماد به نفس بالا برای آنهاست.
  محصول دارای نشان سیب سلامت و مجوز ساخت به شماره 56/15233 حک شده بر روی قوطی می باشد.

  برچسب هاي :
  قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.