توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


گروه محصولات

  آبلیموگیر رومیزی لیکو
  آبلیموگیر رومیزی لیکوآبلیموگیر رومیزی لیکوآبلیموگیر رومیزی لیکوآبلیموگیر رومیزی لیکوآبلیموگیر رومیزی لیکوآبلیموگیر رومیزی لیکو

  آبلیموگیر رومیزی لیکو

  كد محصول : 100
  قيمت : 13,000 تومان
  0
  از 0 نظر

  آبلیموگیر نشکن و سبک با طراحی بسیارزیباوبی نظیر  گرفتن آب لیمو، نارنج و سایر مرکبات آن هم سر سفره ، عواقب بدی مثل کثیف شدن دست ها، کثیف شدن سفره و پاشیدن آب لیمو یا نارنج بر روی لباس و فرش به دنبال دارد. آبلیموگیری دستی رومیزی لیکو با قابلیت گرفتن آب لیمو بدون تماس با دست، نشکن، سبک، با طراحی بسیارزیباوبی نظیر مکمل زیبایی سفره های شما است. این دستگاه آبلیموگیر دستی نشکن به شما کمک میکند که بدون نگرانی برای ریختن آبلیمو داخل سفره یا روی لباس هاتون ،راحت بتونید آب لیمو رو تا اخرین قطره بگیرید و روی غذاتون در زمان سرو و یا پخت بریزید.دستگاه آبلیموگیر لیکو یک دستگاه کاملا ایرانی و نشکن بوده که توسط مخترعین با هوش ایرانی طرح آن اختراع و تولید گردیده است.

  ویژگی های محصول: 

  • گرفتن آبلیمو بدون تماس لیمو  با دست 

  • نشکن و سبک 

  • با طراحی بسیارزیباوبی نظیر 

  • مناسب برای گرفتن آب لیمو، نارنج، لیمو میرزایی و دانه های انار 

  • مناسب برای رستوران ها

  برچسب هاي :
  قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.