توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


گروه محصولات

  پرونده سلامت فنی خانه بان (راهنمای آپارتمان وویلا )
  پرونده سلامت فنی خانه بان (راهنمای آپارتمان وویلا )پرونده سلامت فنی خانه بان (راهنمای آپارتمان وویلا )پرونده سلامت فنی خانه بان (راهنمای آپارتمان وویلا )پرونده سلامت فنی خانه بان (راهنمای آپارتمان وویلا )پرونده سلامت فنی خانه بان (راهنمای آپارتمان وویلا )

  پرونده سلامت فنی خانه بان (راهنمای آپارتمان وویلا )

  كد محصول : kf-V01
  قيمت : 29,700 تومان
  0
  از 0 نظر

  کتابی که کتاب نیست! راهنما وپرونده ای برای برنامه ریزی،مدیریت ونگهداری پیشگیرانه از امکانات وتجهیزات خانه شما مناسب ویلاها وواحدهای آپارتمانی مسکونی -طراحی شده برای 3سال همراه با چک لیستها وگزارشات بازدید وتعمیر وهزینه. سرپناهتان را جدی بگیرید...  امروزه هر چیزی که تهیه میکنیم از مواد غذایی گرفته تا لوازم منزل وخودرو، راهنما وکاتالوگ استفاده دارد،ولی متاسفانه این مهم در صنعت ساختمان وخصوصاُ در زمان بهره برداری کمتر مورد توجه قرارگرفته است وساختمانها تنها یک سند مالکیت وپروانه ساخت دارندکه برای زمان بهره برداری و استفاده کننده کارآیی ندارد.   


  پرونده سلامت فنی خانه بان عنوان مجموعه ای است به شماره شابک: 978-600-463-173-0 که آقای شیرزاد بالابندی ثانی با بیش از 25 سال تجربه فعالیت در زمینه طراحی، اجرا، تعمیر ونگهداری تاسیسات برقی، مکانیکی وابنیه در صنعت ساختمان بعنوان یک راهنما، سند و پرونده برای نگهداری واستفاده بهتر از ساختمانها وامکانات آن طراحی نموده است و به هموطنان کمک میکند، از خانه خود بیشتر استفاده کنند وکمتر هزینه بپردازند.استفاده از آن در هر ساختمانی توصیه میشود زیرا میتواند بعنوان یک ابزار مهم در برنامه ریزی ومدیریت، به مالک واستفاده کننده از ساختمان کمک کند وباعث جلوگیری از بروز خسارتهای مالی وجانی شود .

  شما یک کتاب نمی خرید؟


  شما یک ابزار مهم برای نگهداری از خانه خود تهیه میکنید، که قابل دسترسی همه افراد خانواده میباشد وبخشی از بار مسئولیت فرد خاصی در خانواده را که معمولاً پدر خانواده است کم میکنید.

  این یک کتاب نیست...!


  • این یک کتاب یاجزوه فنی برای یادگیری وآموزش نیست، بلکه یک سند برای ثبت اقدامات انجام شده تعمیرکاران وسرویسکاران در یک خانه است.

  • با بازدید های دوره ای منظم از تجهیزات، طبق چک لیستهای ارائه شده از عملکرد صحیح تجهیزات منزل خود آگاه شده واز بروزخسارتهای جانی ومالی در خانه وخانواده خود پیشگیری می نمایید.

  • این کتاب یک پرونده فنی برای مراقبت ونگهداری ساختمان شماست وباید برای ثبت وقایع تعمیراتی وتعویض قطعات در دسترس استفاده کنندگان از ساختمان وتعمیرکاران

   باشد.  khanehban.ir/img/f/1.jpg/slide2-1.jpg
     

  برای خانه ما هم مناسب است ؟

  این پرونده برای همه ساختمانها مناسب است، همه خانه ها از تجهیزات وامکانات رفاهی برخوردارند ولی باتوجه اینکه ساختمانهای قدیمتر کمتر از بعضی تجهیزات استفاده میکنند، قستهایی از این پرونده قابل استفاده نمی باشد.

  مثال : خانه هایی که سیستم اعلام حریق درآنها نصب نشده است و...

  در چه مواردی میتوان از این پرونده استفاده کرد؟

  برای کاربردی تر شدن این پرونده، بخشهای مختلفی در نظر گرفته شده است که هرکدام میتواند، نیاز ودغدغه ای از افراد خانواده را برطرف کند.

  مثال1 : دربخش مشخصات عمومی ساختمان کلیه اطلاعات جغرافیایی، جهت قبله ، کروکی، نشانی وکد پستی ،ابعاد اتاقها ، امکانات موجود ، سریال کنتورهای مصرفی و... یک بار ثبت میگردد ودردسترس همه افراد خانواده است واز بیشتر دوباره کاریها وهزینه ها اضافی ( مالی وزمانی) جلوگیری میگردد.
  مثال 2 : در بخشهای فنی فرمهایی وجود دارد که گزارش تعمیرات( شامل عیب ، اقدامات انجام شده ،هزینه ها واطلاعات سرویسکار  و...)  که سرویسکار پس از انجام سرویس آن را تکمیل مینماید، این کار باعث میشود تا در مرحله بعد سرویسکار دقیقاً بداند که چه کارهایی انجام شده است وچه زمانی بوده وتعمیرات جدید را با اطلاعات بهتر انجام دهد وسوء تفاهم های بین مالک وسرویسکارها نیزبسیار کاهش می یابد .

  این پرونده شامل چه بخشهایی است ؟

  این پرونده شامل 12 بخش است :

   بخش اول :    اطلاعات ساختمان شما
      شامل :  اطلاعات مکانی وجغرافیای، اطلاعات امکاناتی ،محل درج کروکر، نشانگر قبله، ابعاد فضاهای،اطلاعات کنتورهای مصرفیف اطلاعات مالک،اطلاعات وصورتجلسه های مستاجر،بیمه ،قوانین ودستورالعملها
  بخش دوم :    سیستم گرمایش ساختمان
  شامل :موتورخانه مرکزی ، پکیج شوفاژدیواری ،رادیاتور، رادیاتور قرنیزی، گرمایش از کف            
  بخش سوم :     سیستم سرمایش ساختمان
   شامل :  کولر اسپیلیت ، کولر پنجره ای ، کولر آب
   بخش چهارم:     سیستم آب وفاضلاب،لوازم بهداشتی 
   شامل :  لوله کشی آب سردوگرم مصرفی، لوله کشی فاضلاب ،لوله کشی آب باران،شیرآلات ، فلاشتانکها، سیفونها
  بخش پنجم :     سیستم پمپاژ و تصفیه آب مصرفی
  شامل :  منابع ذخیره، پمپ های فشار ، بوستر پمپها ،تصفیه آب زیر سینگی چند فیلتره ، حوزینگهای ورودی
   بخش ششم:     سیستم برق ومخابرات
   شامل :  تابلوبرق ورودی، جعبه فیوزها ، سیسم کشی داخلی ، روشنایی ، پریزها
  بخش هفتم :     سیستم اعلام واطفاءحریق
   شامل :  دتکتورهای دودر وحرارتی ، سیستم هشدار ، نازلها ،شاسی های اعلام اضطراری
  بخش هشتم  :     سیستم آسایشی وامنیتی
   شامل :  درب اتوماتیک ، آیفون صوتی یا تصویری ، دوربین مدار بسته ودزدگیر، آنتن مرکزی
  بخش نهم   :    گازرسانی وایمنی 
   شامل : لوله های گاز، لوله های دودکشولوازم گاز سوز
  بخش دهم   :   ابنیه ومعماری
   شامل : بنا، سقف،دکوراسیون داخلی و...
  بخش یازدهم   :  اطلاعات خدمات فنی ورفاهی منطقه شما
   شامل : لاطلاعات تماس استادکاران و خدمات رفاهی
  بخش دوازدهم    :   همراه خانه بان باشیم !
   شامل : فرمهای دریافت کد عضویت ، فرم نظر سنجی ومعرفی محصولات و...                          

    برای همه قسمتها بصورت اختصاصی فرمهای ویژه واصولی طراحی شده است:


  1. فرم مشخصات فنی

  2. فرم چک لیست بازدید های دوره ای

  3. فرم گزارش تعمیرات وسرویس

  4. دستورالعمل استفاده ونگهداری  

   

  چرا باید این پرونده را بخرم ؟

  هدف این پرونده کاهش هزینه هاوخسارتهای مالی وجانی واستفاده بیشتر وبهتر از امکانات وتجهیزات ساختمان مسکونی شماست وباور داریم که صدها برابر بیشتر از مبلغی که پرداخت میکنید ( هزینه های پنهان ) را به شما برمی گرداند.
  جداول وچک لیستهای این پرونده برای سه سال طراحی شده است .

  اگر فرم دریافت کد عضویت موجود در انتهای پرونده را تکمیل واز طریق سایت خانه بان ثبت نام نمایید میتوانید از خدمات فنی وپشتیبانی خانه بان نیز برای نگهداری از خانه خود استفاده نمایید به همکاران ما به شما کمک میکنند تا بخشی از دغدغه های شما در این زمینه کم شود.


  چگونه از این پرونده استفاده کنم ؟

  این پرونده میتواند در پشت درب ورودی منزل شما ویا هر محل دیگری که در دسترس افراد است نصب گرددوکافی است برای بار اول بخشهایی از اطلاعات آن را که میدانید تکمیل نمایید وبخشهای فنی را از سرویسکاران وافراد فنی کمک بگیرید وسالیانه یک بارطبق چک لیستهای هر بخش ،توسط کارشناسان و استادکاران تجهیزات را بازدید و گزارش را در پرونده ثبت نمایید وپیگیر نقصها شوید وپیش از اینکه خرابی گشترش یابد وهزینه را افزایش دهد نصبت به رفع آن اقدام نمایید.
  ضمناً هرزمان خرابی رخ دادونیاز به تعمیر وبازسازی بود، اطلاعات مربوط رادر فرم های مخصوص ثبت وسابقه را برای موارد بعدی دردسترس داشته باشید .
  در این پرونده برای آشنایی شما عزیزان و استفاده درست ازهمه قسمتها وامکانات خانه تان، دستورالعملهایی کلیدی وبصورت خلاصه نیز تهیه شده است که با عمل به آنها میتوانید هوشمندانه از ساختمان خود استفاده کنید.

  ضمانت ما:

  ما به ضرورت وجود چنین پرونده ای در هر خانه بعنوان یک پرونده فنی اطمینان داریم وسعی نمودیم مشکل گشای بخشی از دغدغه‌های هموطنان  باشد.
  با همه این صحبت‌ها پرونده سلامت فنی خانه بان 100 درصد گارانتی برگشت وجه دارد. در صورتی از این کتاب کار ناراضی بودید وفکر می‌کنید مناسب شما نیست وچیزی در آن ننوشته‌اید کافی است آن را به آدرس ما ارسال وشماره کارت خود رااعلام نمایید تا طی مدت 48 ساعت وجهه آن به حساب شما واریز شود.


  سخن آخر:


  • کمرنگ‌ترین نوشته‌ها ماندگارتر از قدرتمندترین حافظه‌هاست.

  • پیشگیری بهتر از درمان است.

  • برکسی پوشیده نیست که همه چیزبرای بقا نیاز به مراقبت ونگهداری دارند.

  • درست وبهینه مصرف کردن با عث افزایش طول عمروکاهش هزینه‌های جانبی می‌شود.

   
  جملات بالا واقعیتهایی هستند که بصورت شعار درآمده وهمه ما زیاد در موارد مختلف این شعارها رادیده و شنیده‌ایم.
  تنها دانستن چنین شعارهایی کافی نیست وتا به آنهاعمل نشود نتیجه‌ای در بر ندارد، پرونده سلامت فنی خانه بان اقدامی است عملی در بخشی از زندگی ما که باعث افزایش ایمنی وآسایش خود، خانواده، هموطنان ما ومردم دنیا می‌شود.

  همین حالا اقدام کنید و خانه تان را به اولین ومهمترین ابزاربرنامه ریزی ومدیریت نگهداری پیشگیرانه مجهز کنید.


   
   خرید پرونده سلامت فنی خانه بان (راهنمای آپارتمان وویلا )خرید پرونده سلامت فنی خانه بان (راهنمای آپارتمان وویلا )
   
   
   
   
    

  فایل های پیوست

  برچسب هاي :
  قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.